Såld
Fiat Tipo
1.4 5dr, Pop
“En Fiat Tipo från 2017 med bensinmotor. En praktisk mellanstor bil.”
Servicelampa lyser, Högre vägljud än normalt
Flertal bucklor/dörruppslag, Fåtal stenskott och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Ratten är sliten.Insynsskydd medföljer ej
4 mm
5 mm
4 mm
6 mm
2 mm
3 mm
2 mm
3 mm
Utrustningspaket: Pop
Automatisk på och avstängning av motor vid exempelvis trafikljus
7210171