Fiat 500X
1.6 E-torq
“En Fiat 500X från 2019 med bensinmotor. Standardutrustad. Bilen behöver inte besiktas förrän maj nästa år.”
Bilen hackar stundvis fram under körning
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Torkarblad utslitna fram, Torkarblad bak utslitet, Ratt står snett, Hjulvibrationer, Varnar för fel på parkeringsbroms
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor, repor och lackskador, Fåtal rostangrepp, Skrapade fälgar till extradäck, Torrsprickor i 3 extradäck, Fälgar på bilen kantstötta, 1 st däck skadat
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
7 mm
7 mm
6 mm
7 mm
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar på vatten
7210181