Såld
Fiat 500
Hybrid
“Denna Fiat 500 Hybrid 2022 är en kompakt och stilfull stadsbil som kombinerar en bränsleeffektiv mildhybridmotor med en klassisk och modern design. Perfekt för stadskörning, erbjuder den en smidig körupplevelse, samtidigt som den bidrar till lägre bränsleförbrukning och utsläpp. Med sin charmiga exteriör, uppdaterade interiör och moderna funktioner är den idealisk för förare som söker en miljövänlig och lättmanövrerad bil för daglig pendling.”
Hjulvibrationer, Strålkastare vänster kondens
Fåtal lackskador, Flertal stenskott och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
3 mm
5 mm
3 mm
5 mm
Xenonljus ändrar färg från blått till vitt då lampan är kall
7214787