Chevrolet SS
CAMARO
“Chevrolet Camaro SS V8 med 453 hästkrafter är en kraftfull sportbil med en stor V8-motor som levererar hög prestanda och en klassisk muskelbilsupplevelse.”
Backkamera visar dålig bild
Bilen är matt i lacken, Fåtal bucklor/dörruppslag, Fåtal stenskott och repor, Behöver extra polering på baklucka och stötfångare bak, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Kamera som underlättar vid backning
Navigationssystem med vägbeskrivning
Elektronisk ställbar förarstol
Elektronisk ställbar förarstol med programmerbara lägen
Elstol passagerarplats
Elektronisk ställbar passagerarstol
Strålkastare med LED-ljus har ett konstant vitt ljus och har samma ljusstyrka från star
Apple carplay
Eluppvärmd ratt
Head up display
7220520