Abarth 595
Abarth 595
“Denna Abarth 595 2019 är en sportig och kompakt bil som erbjuder en spännande körupplevelse med sin turboladdade bensinmotor och snabba acceleration. Med sitt karakteristiska design, sportiga detaljer och pigga prestanda är den idealisk för förare som söker en liten bil med mycket körglädje. Abarth 595 kombinerar stil, kraft och smidighet, perfekt för både stadskörning och roliga turer på slingrande vägar.”
Bromsskivor är slitna
Extranyckel i dåligt skick
Repor vindruta, Dålig linjepassning höger tröskel, Fåtal rostangrepp, Några stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Skrapade fälgar till extradäck, Lackskada på fälg
Klädsel smutsig, fram, Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Växelspaksknopp och matta på förarsidan är sliten
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7212732