Såld
Toyota Yaris
1.5 HSD 5dr
“En Toyota Yaris från 2015 med automat och bensin/el-motor.”
Bilen är inte provkörd p.g.a, fel däck för årstiden
Däcktrycksövervakningslampa lyser, Halvljus höger ur funktion, Halvljus vänster ur funktion, Spricka vindruta utanför synfält, Dimljus bak ur funktion, Positionsljus höger fram ur funktion
Innerskärm höger fram skadad, Skada på stötfångaren fram, Stötfångare bak reflex skadad, Fåtal lackskador, Flertal bucklor/dörruppslag, Fälgar på bilen kantstötta, Lackskada på fälg
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
7202103