Såld
Tiki Trailer CP430-RB/SNOW
Kåpsläpvagn med tippfunktion
“kåpsläpvagn med tippfunktion via skruvtipp. Max lastvikt 903 kg. Lastutrymme mått: Bredd 190 cm, Höjd 140 cm, Längd 430 cm. Kompletta sommar och dubbade vinterhjul medföljer.”
Våra fordonstekniker har testat släpet på mer än 170 punkter och noterat både godkända punkter och eventuella anmärkningar. Allt för att du ska få en bra och rättvis bild av släpet. Läs mer om testet.
Rörelsereserven är otillräcklig, Påskjutsbroms, damask skadad
Lastsäkringsutrustning, skadad
Skadade fästen gasdämpare och låsningar, Osäker fastsättning kåpgångjärn & låsningar, Balkprofil spricka/bucklor, Infästning karosseri spricka, Lyktglas, fram & bak vänster, skadade, Reflex, bak höger skadad, Släpet har spår av tidigare monterad dekor, Släpet har några repor, stenskott och inbuktningar
Lastplan av trä, skadat, Normalt sliten och skavd
9 mm
9 mm
Tippfunktion via skruvtipp
TIPPFUNKTION_VIA_SKRUVTIPP_DESCRIPTION
Aluminium kåpa
ALUMINIUM_KAPA_DESCRIPTION
7201637