Såld
SDV HX Mini
HUMMER, Mopedbil Eldriven (Rep.objekt)
“Helelektrisk mopedbil. Ej testad genom provkörning p.g.a. annan avvikelse som gör bilen trafikfarlig. Bromsverkan: Bromsverkan trafikfarlig. Ytterligare anmärkningar förekommer. Säljes som reparationsobjekt.”
Bromsverkan: Bromsverkan trafikfarlig, Bromsvätskenivå kritiskt låg, Handbroms tar dåligt
Styrleder yttre vänster & höger glapp, Kupefläkt ur funktion, Vindrutetorkare & vindrutespolare ur funktion, Spolarvätska, läckage,, Missljud framvagn ej lokaliserat, Trasigt innerhantag förarsida, går ej att öppna dörr inifrån, Missljud när man vrider på ratten, Fönster förardörr går ej att låsa i stängt läge, Torkararm fram skadad
Vindruta sliten, Flertal lackskador, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt några repor, fläckar och märken, Trasiga inredningsdetaljer
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
15" Utan fälg
Utrustningspaket: Mopedbil Eldriven (Rep.objekt)
7201691