Såld
Nissan LEAF
5dr
“En Nissan LEAF från 2016 med elmotor. Utrustad med bland annat nyckellöst startsystem.”
Stenskott vindruta i synfält, Spår efter tidigare dekor, Fåtal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Torrsprickor i 4 däck
Invändigt några repor, fläckar och märken, Spår av tidigare utrustning
3 mm
3 mm
3 mm
2 mm
6 mm
4 mm
5 mm
4 mm
Elinfällbara speglar
Speglar som fälls in automatiskt när bilen låses eller manuellt via knapp
Startknapp i bilen utan tändningslås. Även kallat Keyless-go
Sensorer på stötfångare baktill som varnar för hinder bakom bilen
Eluppvärmd ratt
7202877