Såld
Renault Kangoo
Z.E Power Plus 33 kWh Skåp, Friköpt Batteri
“En Renault Kangoo från 2019 med modern eldriven-motor och friköpt batteri. Nybesiktigad och behöver inte besiktas förrän april nästa år.”
Kupéfläkt, missljud
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
4 mm
6 mm
6 mm
6 mm
8 mm
4 mm
6 mm
8 mm
Utrustningspaket: Friköpt Batteri
7202517